AKS Miko³ów - strona nieoficjalna

• 2015-08-26 AKS na FB!
  • 2015-02-13 Siwy w GKS Tychy
  • 2015-01-15 Wznowienie treningów
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Bieruñ Stary - Niwka Sosnowiec 6:0
  • MKS Lêdziny - Piast Bieruñ Nowy 5:1
  • Górnik 09 Mys³owice - Sparta Katowice 1:1
  • Rozwój II Katowice - MK Katowice
  • LKS £±ka - Unia Kosztowy 1:3
  • Znicz Jankowice - KS ¯ory
  • Pogoñ Imielin - GKS II Tychy 1:3
  • AKS MIKO£ÓW - Ogrodnik Cielmice 0:0

AKS MIKO£ÓWOgrodnik Cielmice
AKS MIKO£ÓW 0:0 Ogrodnik Cielmice
2015-04-11, 17:00:00

oceny zawodników »

WSPIERAJ NAS

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 2 365 626

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

MBS CUP dla rocznika 2003

• autor: aks, 2011-02-27 17:22

Takiego Turnieju w Miko³owie jeszcze nie by³o! 27 lutego Klub AKS Miko³ów oraz Miko³owski Bank Spó³dzielczy zorganizowali Turniej rocznika 2003 i m³odsi - MBS CUP pod patronatem Burmistrza Miasta Miko³ów i Starosty Powiatu Miko³owskiego. W Hali MOSiR Miko³ów rywalizowa³o a¿ a¿ 10 zespo³ów, a ca³e trybuny by³y zajête przez rodziców i kibiców! Prezez Klubu AKS Miko³ów uroczy¶cie otworzy³ Turniej MBS Cup i dru¿yny rozpoczê³y rywalizacjê w 2 grupach po 5 zespo³ów. W miêdzy czasie ka¿dy móg³ odwiedziæ stoisko promocyjne Miko³owskiego Banku Spó³dzielczego z balonami, s³odyczami, smyczami i innymi niespodziankami. M³odszym kolegom pomagali, podaj±c pi³ki, zawodnicy dru¿yny AKS Miko³ów 97. Rywalizacja o wyj¶cie z grupy toczy³a siê do ostatnich meczów, ale najwiêksze emocje towarzyszy³y w meczach pó³fina³owych i w meczach o miejsca. W pó³finale los sprawi³, ¿e spotka³y siê obie dru¿yny z miko³owskiej Akademii Orlika - bramka Micha³a Goldy w ostatniej minucie meczu da³a awans do fina³u dru¿ynie Akademia Miko³ów. W drugim pó³finale Pniówek Paw³owice pokona³ jednych z faworytów i Naszych dobrych znajomych - dru¿ynê Orlik Ruda ¦l±ska. W meczu o 9 miejsce KS Kamionka wygra³a w rzutach karnych z Pi³karzem Sosnowiec. O 7 miejsce decydowa³y tak¿e rzuty karne - po remisie 1-1, w karnych lepsi od Polonia £aziska okazali siê ch³opcy rocznik 2004 z Akademii Orlika Miko³ów! Jadwiga Kraków wygra³a 1-0 z MKS Strzelce Opolskie i zajê³a 5 miejsce. W meczach o 3 miejsce i w finale nie zobaczyli¶my ju¿ bramek, ale za to emocji, które dostarczy³y rzuty karne udzieli³y siê ju¿ wszystkim obecnym w miko³owskiej Hali.  Niestety obie miko³owskie ekipy nie wysz³y zwyciêsko z serii rzutów karnych, ale tak to bywa w pi³ce no¿nej - kto¶ musi wygraæ, a rzuty karne czêsto s± loteri±. Po 6 godzinach rywalizacji nadszed³ czas na podsumowanie Turnieju i wrêczanie nagród - a by³o ich na prawdê bardzo wiele! Wszyscy uczestnicy otrzymali pami±tkowe medale i specjalnie przygotowane przez MBS Miko³ów koszulki z okazji Turnieju. Dla ka¿dego znalaz³y siê tak¿e upominki zwi±zane z Miko³owem oraz gad¿ety.  Upominki przygotowali tak¿e kibice z miko³owskiego Fan Clubu Ruchu Chorzów. Wyró¿niono najlepszych bramkarzy, obroñców, pomocników i napastników z ka¿dej dru¿yny oraz najsympatyczniejszych zawodników. Wybrano tak¿e Najlepsz± "szóstkê" Turnieju. Puchary i medale ufundowane przez Urz±d Miasta oraz dyplomy, upominki i pi³ki wrêczali: Burmistrz Miasta Miko³ów Pan Marek Balcer, Wicestarosta Powiatu Miko³owskiego Pan Henryk Zawiszowski, Prezes Klubu AKS Miko³ów Pan Krzysztof Brysz oraz Dyrektor MOSiRu Miko³ów Pan Wojciech Tkacz. Po ceremonii rozdania nagród (w zwi±zku z licznymi nagrodami i upominkami trwa³a trochê czasu) uczestnicy MBS CUP ustawili siê do wspólnego zdjêcia. Wszystkie dzieci zmêczone ale z u¶miechem na twarzy, nagrodami w rêkach i medalem na szyi opuszczali miko³owsk± halê, a trenerzy ju¿ zapowiedzieli udzia³ w kolejnych Turniejach organizowanych przez  AKS Miko³ów. Podziêkowania i gratulacje dla zawodników, trenerów i rodziców - do zobaczenia nastêpnym razem!

GALERIA ZDJÊÆ

Klasyfikacja koñcowa: 1. Pniówek Paw³owice 2. Akademia Orlika Miko³ów 3. Orlik Ruda ¦l±ska 4. Akademia Orlika Miko³ów 5. Jadwiga Kraków 6. MKS Strzelce Opolskie 7. Akademia Orlika 2004 Miko³ów 8. Polonia £aziska 9. KS Kamionka 10. Pi³karz Sosnowiec

Najlepsza "szóstka" Turnieju MBS CUP: Oskar Piechula (AO Miko³ów), król strzelców - Szymon Jasiczek (Pniówek), Filip Liwoski (Orlik Ruda ¦l), Micha³ Golda (AO Miko³ów), Ala Stolarczyk (Orlik Ruda ¦l.), Mieszko Chmielewski (Pniówek)

Podziêkowania dla: MBS Miko³ów, Urz±d Miasta Miko³ów, MOSiR Miko³ów oraz dla wszystkich, którzy przyczynili siê do organizacji i przeprowadzenia MBS CUP :)

autor: ~kibic Tata 2011-02-27 21:13:58

avatar brawo ch³opaki!!! oby wiecej takich fajnych imprez!!!!

autor: ~aksa 2011-02-27 21:51:37

avatar no chlopaki super! w karnych to zawsze przypadek jest

autor: ~jadwiga 2011-02-28 01:32:06

avatar super turniej, dziekujemy i przyjezdzamy na kolejny turniej do mikolowa !

autor: ~mama 2011-02-28 09:17:46

avatar Rewelacyjna zabawa, du¿o ludzi, gad¿ety, baloniki - dzieciaki zadowolone, czekamy na wiêcej

autor: ~strzelce 2011-02-28 20:42:26

avatar my te¿ dziêkujemy, op³aca³o siê przyjechac:)

autor: ~kibic 2011-03-02 10:54:21

avatar du¿o emocji, fajna zabawa, gratulacje dla trenera Roberta za super turniej

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Unia Bieruñ Stary 6:0 Niwka Sosnowiec
MKS Lêdziny 5:1 Piast Bieruñ Nowy