AKS MIKOŁÓW | 0:0 | Ogrodnik Cielmice |
2015-04-11, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Liga Okręgowa » Katowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 27, wczoraj: 197
ogółem: 2 365 617
statystyki szczegółowe
13 sierpnia AKS na swoim boisku zainauguruję sezon 2011/2012. Pierwszym rywalem Mikołowian będzie Gwarek Ornontowice. Poniżej pary pierwszej kolejki w rozwinięciu pozostałe kolejki:
Najprawdopodobniej w drugiej kolejce mikołowianie na prośbę KW Wisły Ustronianki zagrają na wyjeździe gdyż w rundzie rewanżowej (w marcu) boisko w Wiśle może nie nadawać się do gry.
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Jastrzębie
Grunwald Ruda Śląska - Iskra Pszczyna
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
Wisła Ustronianka - Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz - Polonia Marklowice
LKS Czaniec - KS Żory
2 kolejka: 20-21 sierpnia:
Gwarek Ornontowice - KS Żory
Polonia Marklowice - LKS Czaniec
Iskra Pszczyna (b) - Unia Racibórz
GTS Bojszowy - Grunwald Ruda Śląska
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Naprzód Rydułtowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
AKS Mikołów - Wisła Ustronianka (b)
3 kolejka: 24 sierpnia środa godz. 18:00:
Wisła Ustronianka (b) - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Naprzód Rydułtowy
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Unia Racibórz - GTS Bojszowy
LKS Czaniec - Iskra Pszczyna (b)
KS Żory - Polonia Marklowice
4 kolejka: 27-28 sierpnia:
Gwarek Ornontowice - Polonia Marklowice
Iskra Pszczyna (b) - KS Żory
GTS Bojszowy - LKS Czaniec
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Naprzód Rydułtowy - Nadwiślan Góra
AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Wisła Ustronianka (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5 kolejka: 3-4 września:
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Wisła Ustronianka (b)
Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska - Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec - GKS 1962 Jastrzębie (b)
KS Żory - GTS Bojszowy
Polonia Marklowice - Iskra Pszczyna (b)
6 kolejka: 10-11 września:
Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna (b)
GTS Bojszowy - Polonia Marklowice
GKS 1962 Jastrzębie (b) - KS Żory
Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy - Unia Racibórz
AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śląska
Wisła Ustronianka (b) - Nadwiślan Góra
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
7 kolejka: 17-18 września:
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - Wisła Ustronianka (b)
Unia Racibórz - AKS Mikołów
LKS Czaniec - Naprzód Rydułtowy
KS Żory - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Iskra Pszczyna (b) - GTS Bojszowy
8 kolejka: 24-25 września:
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Iskra Pszczyna (b)
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
Naprzód Rydułtowy - KS Żory
AKS Mikołów - LKS Czaniec
Wisła Ustronianka (b) - Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - Nadwiślan Góra
9 kolejka: 1-2 października:
Nadwiślan Góra - Gwarek Ornontowice
Grunwald Ruda Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Wisła Ustronianka (b)
KS Żory - AKS Mikołów
Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy
Iskra Pszczyna (b) - Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - GKS 1962 Jastrzębie (b)
10 kolejka: 8-9 października:
Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
Naprzód Rydułtowy - Iskra Pszczyna (b)
AKS Mikołów - Polonia Marklowice
Wisła Ustronianka (b) - KS Żory
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Racibórz
Nadwiślan Góra - Grunwald Ruda Śląska
11 kolejka: 15-16 października:
Grunwald Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz - Nadwiślan Góra
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Wisła Ustronianka (b)
Iskra Pszczyna (b) - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - Naprzód Rydułtowy
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Rekord Bielsko-Biała
12 kolejka: 22-23 października
Gwarek Ornontowice - Rekord Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy - GKS 1962 Jastrzębie (b)
AKS Mikołów - GTS Bojszowy
Wisła Ustronianka (b) - Iskra Pszczyna (b)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory
Nadwiślan Góra - LKS Czaniec
Grunwald Ruda Śląska - Unia Racibórz
13 kolejka: 29-30 października:
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - Grunwald Ruda Śląska
KS Żory - Nadwiślan Góra
Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Iskra Pszczyna (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Wisła Ustronianka (b)
GKS 1962 Jastrzębie (b) - AKS Mikołów
Rekord Bielsko-Biała - Naprzód Rydułtowy
14 kolejka: 5-6 listopada:
Gwarek Ornontowice - Naprzód Rydułtowy
AKS Mikołów - Rekord Bielsko-Biała
Wisła Ustronianka (b) - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna (b)
Nadwiślan Góra - Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska - KS Żory
Unia Racibórz - LKS Czaniec
15 kolejka: 12-13 listopada:
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
KS Żory - Unia Racibórz
Polonia Marklowice - Grunwald Ruda Śląska
Iskra Pszczyna (b) - Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Wisła Ustronianka (b)
Naprzód Rydułtowy - AKS Mikołów
Ostatnia kolejka 19 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 20 | ||||||||||||||||||||||||
|